Trening medyczny

Czym jest trening medyczny?


Zadzwoń i zapisz się na pierwszy trening za 0 zł

Trening medyczny to specjalnie prowadzone ćwiczenia, mające na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania ciała. Trening medyczny pozwala na nam zadbać o nasze indywidualne potrzeby, tak by uprawianie sportu było bezpieczne i skutecznie niezależnie od wieku czy zaawansowania sportowego. 

Pierwszy trening to gruntowna diagnostyka naszego ciała. Oceniany jest przebieg ruchu, długość i siła poszczególnych mięśni. Następnie na podstawie diagnostyki układany jest indywidualny plan treningowy. 

Image

Trening medyczny:

Jest to połączenie treningu personalnego i fizjoterapii!

Jaki jest cel:

Powrót do zdrowia, formy sportowej, pełnej sprawności!

Redukcja bólu i zabezpieczenie układu ruchu

Dla kogo:

Zajęcia dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą bezpiecznie powrócić do pełnej formy sportowej po urazie, operacji i którzy są już po  okresie rehabilitacji, a także tym, których celem jest poprawa zdrowia i efektywności treningu.

Trening personalny z EMS
Image

Co zyskasz

Odpowiednio prowadzony trening medyczny pozwoli Ci na:

Zabezpieczyć twoje ciało, zwłaszcza kręgosłup, profilaktyka urazów

Sprawny powrót do formy po kontuzji

Przygotowanie organizmu do powrotu do uprawianej przed kontuzją aktywności sportowej,

Zmniejszenie dolegliwości bólowych

Poprawa ruchomości stawów

Poprawa jakości czynności dnia codziennego

Chcesz ćwiczyć zdrowo i bezpiecznie,   wrócić do zdrowia, my wiemy jak Ci w tym pomóc.


Masz pytania? Zadzwoń a my doradzimy!

Sprawdź jak działa nasz trening!


Pierwszy trening zaczynamy od dokładnej diagnostyki ciała. Ustalamy które mięśnie nie pracują, które są słabe skrócone lub nadmiernie napięte. Na tej podstawie planujemy dalszą część treningu. Każdy trening jest prowadzony 1/1 z naszym trenerem. Wszystko w celu powrotu do pełni sprawności i zabezpieczenia Waszego ciała.

Image
Nie trać czasu, zapisz się już dzis!

Diagnozujemy dysfunkcje


Podczas treningu medycznego określamy i diagnozujemy dysfunkcje ruchowe optymalizując ich działania bez względu na wiek i kondycję osoby trenowanej. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnie uprawiających sport jak i sportowców amatorów. Dzięki indywidualnie dobranym zestawom ćwiczeń możemy przywróci komfort w wykonywaniu wybranej przez nas aktywności sportowej. Trener medyczny nie tylko przywróci sprawność zastanych stawów, czy uwzględni nasze ograniczenia wynikające np. z wcześniejszych kontuzji albo indywidualnej budowy ciała, ale przede wszystkim nauczy Was właściwego traktowania naszego ciała. Tak byście mieli szansę na ciągłe czerpanie satysfakcji z aktywnego uprawiania sportu i zwiększania osobistych osiągów

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Trening dopasowujemy do możliwości ćwiczącego.

Jesteś zaciekawiony zadzwoń i zapisz się na trening!

Spodobała Ci się nasza oferta?

Nie trać czasu, zapisz się już dzis!