Rehabilitacja

Zapewniamy naszym pacjentom:

  • komfort indywidualnego wykonania zabiegów, wyłącznie pacjent – terapeuta;
  • kompleksowość oraz wysoką jakość świadczonych usług;
  • gabinet wyposażony w nowy sprzęt fizjoterapeutyczny oraz łazienkę z prysznicem;
  • wizyty umówione na godzinę, ponieważ szanujemy czas naszych pacjentów.

Rehabilitacja jest integralną częścią procesu terapeutycznego, w którym działamy na rzecz poprawy aktywności fizycznej pacjenta. Głównym jej celem jest przywrócenie, utrzymanie i rozwijanie zdolności ruchowej umożliwiającej normalne funkcjonowanie w życiu społecznym. W naszym gabinecie oferujemy metody terapeutyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Masaż – zabieg fizjoterapeutyczny polegający na mechanicznym odkształcaniu tkanek. Celem zabiegu jest złagodzenie objawów bólowych, zlikwidowanie wszelkiego rodzaju obrzęków, usprawnienie funkcjonowania układu limfatycznego i krwionośnego, przywrócenie masy i siły osłabionym mięśniom bez obciążania organizmu ćwiczeniami fizycznymi.

Placeholder

Ćwiczenia z dziećmi

Nasi specjaliści prowadzą zajęcia i terapie z dziećmi. WAszystko w miłej i przyjemnej atmosferze zabawy, a celem jest zdrowe i sprawne ciało.  Dowiedz się więcej…

Indywidualne wkładki

Nasze wkładki są indywidualnie dopasowane` do potrzeb klientów. Są lekkie, wytrzymałe i zabezpieczają stopy i kolana naszych klientów Dowiedz się więcej

Placeholder

Fizykoterapia

Zabieg fizjoterapeutyczny polegający na oddziaływaniu różnymi bodźcami fizycznymi wytworzonymi przez specjalne urządzenia (wytwarzające promieniowanie laserowe; prądy – małej, średniej i wielkiej częstotliwości; ultradźwięki, niską temperaturę, pole elektromagnetyczne). Celem zabiegów jest działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, stymulujące i tonizujące. Fizykoterapia reguluje zaburzenia układu nerwowego, poprawia ukrwienie tkanek. Sprawdź naszą ofertę!

Terapia dla kobiet w ciąży

W okresie ciąży wiele przyszłych mam cierpi na różne dolegliwości bólowe. Najczęściej spotykany jest ból w odcinku krzyżowo-biodrowym oraz lędźwiowym kręgosłupa. Coraz bardziej popularny staje się KINESIOTAPING. Dzięki niemu możemy uwolnić się od bólu dzięki działaniu na skórę, mięśnie i stawy. Technika ta jest bezpieczna i wygodna.

Wybierz usługę dla siebie

Badania postawy ciała


Kinesiotaping


Kobiety w ciąży i po porodzie


Terapia manualna masaż sportowy


Gimnastyka korekcyjna


Buty profilaktyczne


Fizykoterapia


Kinezyterapia


Wkładki do butówmgr Damian Zalewski


Damian specjalizuje się w pracy na odruchach stosując elementy metody Vojty. Jest to metoda bardzo skuteczna w pracy z dziećmi i dorosłymi mającymi problemy neurologiczne. Dodatkowo Damian prowadzi trójpłaszczyznową terapię wad postawy u dzieci.


mgr Marysia Milcuszek


Wykwalifikowana fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
W pracy nastawiona na pomoc najmłodszym pacjentom, zajmuje wszelkie problemy z postawą ciała i stopami.
Jednocześnie świetna w zakresie prowadzonych terapii manualnych, redukcji bólu i nadmiernych napięć mięśniowych.


mgr Kamil Pajor


Specjalista z zakresu terapii manualnej, terapii narządu ruchu, terapii trzewi. Kamil zajmuje się również terapią kobiet w ciąży i po porodzie. W pracy jest bezkompromisowy, co przekłada się na wysokie efekty w jego pracy.

Zarejestruj się online

W listopadzie wprowadziliśmy usługę rejestracji online. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego rozwiązania lub kontaktu telefonicznego tel. 534 036 313.