Usuwanie kurzajek

Elektrokoagulacja!


Jest to rewelacyjna metoda usuwania kurzajek. Cechuje się wyjątkową precyzją i skutecznością. Podolog najpierw delikatnie usuwa nadmiar zrogowaciałego naskórka, a następie punktowo zamyka naczynia krwionośne. 

Image

Precyzja

Podolog działa dokładnie w miejscu występowania naczyńka krwionośnego.

Cechy

Dokładność

Skuteczność

Łagodność

Czy to boli

Bolesność zależy od miejsca w którym kurzajka jest zlokalizowana, jeśli jest to np. pięta zabieg jest prawie bezbolesny.

Image
Kurzjaka na stopie

Skąd się biorą kurzajki

Jest to zmiana wywołana wirusem, możemy się nią zarazić poprzez kontakt np. chodząc na boso na basenie. Zależy to m.in. od naszej odporności, stąd dzieci są dużo bardziej podatne na pojawianie się kurzajek jak dorośli. Z drugiej strony u dzieci jest dużo łatwiej zaleczyć powstałą kurzajkę.
Masz pytania? Zadzwoń a my doradzimy!

Jak leczyć kurzajkę


Kurzajka jest dość mocno zakorzeniona w strukturze naszej skóry, dlatego często jej mechaniczne usunięcia nie jest skuteczne. Konieczne jest dodatkowo zamknięcie naczynek krwionośnych, które odżywiają wirusa. Aby zrobić to precyzyjnie korzystamy z metody elektrokoagulacji. Podolog może dokładnie wykonać pracę w miejscu widocznych naczyń krwionośnych. Po zabiegu możemy swobodnie chodzić, gdyż nie odczuwamy bólu i dyskomfortu. Zabieg jest bardzo krótki, w niektórych przypadkach wystarczy 10 minut. 

Usuwanie kurzajek - elektrokoagulacja - bezbolesny zabieg

Skorzystaj z innych naszych usług


W Fit Test Family zajmujemy się kompleksową rehabilitacją, treningiem medycznym, treningiem EMS, przygotowaniem motorycznym, korekcją wad postawy, prowadzimy zabiegu w komorze hiperbarycznej oraz oferujemy pełny zakres zabiegów fizykoterapii.
Image
Image
Image
Image
Image
Image