Pedicure medyczny


Pedicure leczniczy to zabieg pielęgnacyjny poszerzony o usunięcie odcisków, modzeli lub też założenie klamry na wrastające paznokcie. Zajmujemy się również leczeniem grzybicy lub innych zmian zakaźnych na stopach.

Nie trać czasu, zapisz się już dzis!
Pedicure medyczny i kosmetyczny w Fit Test Family

Zakres usług

Zakres świadczonych przez nas usług jest dość szeroki a wchodzą w niego:

Usuwanie odcisków i modzeli

Pielęgnacja pękających pięt

Korekcja wrastających paznokci

Kurzajki!

W Fit Test Family zajmuje się również profesjonalnym usuwaniem kurzajek. Robimy to z zastosowaniem elektrokoagulacji, co daje wysoką precyzję i skuteczność.

Główne zalety:

Precyzyjne działanie

Bezboleśność

Wysoka skuteczność!


Usuwanie kurzajek, Pedicure medyczny i kosmetyczny w Fit Test Family
Pedicure medyczny i kosmetyczny w Fit Test Family

Wrastające paznokcie

W Fit Test Family możemy zadbać o twoje paznokcie w sposób kompleksowy.

Oferujemy:

Obcięcie i opracowanie paznokci

Zakładamy klamry jeśli panokieć wrasta

Leczymy zmiany grzybiczne

Zadbaj o swoje stopy już teraz!!!

Zadzwoń i zapisz się na wizytę!

Czy pedicure boli?


Zabieg pedicure medycznego jest praktycznie bezbolesny. Nasza wykwalifikowana podlożka stosuje specjalistyczny sprzęt, jak frezarka wysokobrotowa, oraz zestaw specjalistycznych narzędi, co pozwala na dokładne usunięcie zmian skurnych. Nawet założenie klamry na wrastający paznokiec jest prawie bezbolesne. 

Image

Usuwanie kurzajek


Elektrokogulacja jest nową metodą usuwania kurzajek, polega to na delikatnym ręcznym opracowaniu zmiany, następnie zamknięciu naczyń krwionośny wewnątrz zmiany.  Jeśli zamknięmy naczynia, to zmiana nie ma możliwości na ponowne odtworzenie.  Po wizycie klient dostaje zalecenia pielęgnacyjne do domu, oraz termin kontrolnego spotkania.

Image
Image
Image

Zabieg sprawia wrażenie łaskotania, jest szybki i zapewnia wysoką skuteczność.

Masz inny problempomożemy go rozwiązać!

Pękające pięty, modzele i odciski? Dla nas to nie problem!

Image
Image
Image

Z takimi problemami radzimy sobie już na pierwszej wizycie.

Korzystamy z najwyższej klasy sprzętu, a nasze narzędzia są zawsze czyste i sterylne.
Image
Image
Image Image Image
Image Image Image

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę usług dla waszego ciała


Wykonujemy również badania postawy ciała, okreslamy jak pracują stopy podczas stania i chodzenia, projektujemy indywidualne wkładki do butów, wykonujemy terapię manaulną, masaż różnego rodzaju, peeling i treningi wzmacniające!!!

 

Masz pytania? Zadzwoń a my odpowiemy na każde twoje pytanie!

Diagnostyka

Podstawą rozwiązania problemów bulowych, powstania halluxów, odcisków i modzeli stanowi odpowiednia diagnostyka. W Fit Test Family wykonujemy kompleksową ocenę aparatu ruchu w tym komputerowe badania obciążenia stóp. Na tej podstawie możemy dopasować odpowiednie rozwiązanie dla każdej osoby.

Rehabilitacja

Znając wyniki analizy naszego aparatu ruchu, możemy zaproponwoać odpowiednią terapię. W zalężności od potrzeby może być to terapia manualna, masaż relaksacyjny, korekcja postawy ciała, jak również zabieg fizykoterapii jak laser, jonofereza, pole magnetyczne, ultradzwięki. Dodatkowo zapraszamy na msaż czekoladą, peeling całego ciała czy masaż relaksacyjny.

Trening

Chcesz wzmocnić swoje ciała, ale nie wiesz jak to zrobić, zapraszamy do Fit Test Family na indywidualne treningi. W naszej ofercie zarówno trening funkcjonalny, trening EMS (elektrostymulacja), jak również przygotowanie motoryczne młodych zawodników różnych dyscyplin sporotwych.