Kurs instruktora sportu SUP (Stand Up Paddle) Polskiego Związku Kajakowego

W dniu 9 kwietnia planowane było rozpoczęcie kursu instruktora sportu SUP. Ze względu na sytuację ciągle zmieniających się obostrzeń wynikających z epidemią COViD 19, termin rozpoczęcia kursu został przesunięty. W momencie zmniejszenia obostrzeń ustalimy nowy termin kursu. Z uwzględnieniem, że pierwsza część kursu będzie prowadzona zdalnie i może się odbyć znacznie wcześniej od drugiej, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Kurs będzie podzielony na 2 części. Pierwsza będzie realizowana w formie zdalnej. Będą to zajęcia online prowadzone w wirtualnej klasie oraz przygotowane materiały na stronie internetowej, z zakresu części teoretycznej. 

Druga część będzie realizowana przez 4 dni, w formie ciągłej w Gorzowie Wlkp.

W ostatni dzień odbędzie się egzamin z podziałem na część teoretyczną i praktyczną. 

Koszt udziału w kursie to 1800 zł. W cenie znajduje się opłata za udział w kursie, egzamin, kawa i herbata podczas zajęć. Dojazd do Gorzowa, koszt noclegu i wyżywienia w zakresie własnym. Moderatorem kursu będzie dr Mateusz Rynkiewicz.  Kurs jest akredytowany przez Polski Związek Kajakowy, a osoby które ukończą kurs otrzymają legitymację Instruktora Sportu SUP Polskiego Związku Kajakowego.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: sportkurs@gmail.com

Szczegółowych informacji można uzyskać u:

Jakub Sitkowski

Tel 513 955 566

dr Mateusz Rynkiewicz

tel 796 143 683

sportkurs@gmail.com