EMS

Czym jest trening EMS


Jest to elektrostymulacja mięśni od lat stosowana w fizjoterapii. Dzięki nowoczesnej technologii doczekała się powszechnego zastosowania w sporcie i medycynie. Trening EMS pozwala osiągnąć znaczące rezultaty w redukcji tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, budowaniu masy mięśniowej, poprawie wydolności organizmu.

Podczas treningu EMS możesz również wzmocnić wszystkie mięśnie stabilizujące odpowiedzialne za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała. Ponadto, trening EMS przyspiesza metabolizm, łagodzi bóle pleców oraz poprawia samopoczucie. Trening EMS to 25 minut treningu personalnego, w trakcie którego stymulowane jest jednocześnie prawie całe ciało, które otrzymuje ponad 150 razy więcej napięć mięśni niż podczas tradycyjnego treningu. To właśnie dzięki temu 30 minutowa sesja treningu EMS odpowiada 1,5-2 godzinom spędzonym w siłowi.

Image

EMS

Wystarczą 2 treningi w tygodniu po 25 minut!!!

Co zyskasz

Wzrost siły

Redukcję tłuszczu

Jędrną skurę

25minut

Wystarczy krótki trening aby powtarzany 2 razy w tygodniu aby:

Odczuć efekty

Zwiększyć wydolność

Zredukować masę ciała


Trening personalny z EMS
Image

Zmiany

Trening EMS stymuluje do znacznego wyrzutu hormonu wzrostu!

W efekcie

Twoje mięśnie rosną

Spalasz tłuszcz

Młodniejesz!!!

Brakuje Ci motywacji do  ćwiczenia, a chcesz zrealizować swoje postanowienia noworoczne?


Masz pytania? Zadzwoń a my doradzimy!

Sprawdź jak działa nasz trening!


Zapraszamy na trening z elektrostymulacją pod opieką naszych specjalistów, przyjdź i sprawdź jak działa. Pierwszy trening teraz jedynie 50 zł! Ćwiczymy w małej intymnej sali! Efekty już po 4-6 treningach!!!

Image

Badania na temat EMS:


 • Ponad 70% badanych potwierdziło poprawę wytrzymałości i sprawności.
 • Szybkość skurczów mięśni wzrosła o 22%.
 • Wykazano, że siła głębokich mięśni tułowia, trudnych do wyćwiczenia, wzrosła o 74%.
 • Ponad 80% uczestników zauważyło poprawę sprawności.
 • Dowiedziono, że już po 4 treningach siła maksymalna wzrosła o 17%.
 • Potwierdzono, że już po 12 sesjach poziom wytrzymałości wzrósł o 108%.
 • Zanotowano 30% wzrost mocy już po 4 tygodniach regularnych treningach.
 • 88% badanym udało się znacznie zmniejszyć ból pleców. Częstotliwość i długość bólu pleców zmniejszyły się aż o 80%.
 • 40% badanych, tuż przed rozpoczęciem testów, cierpiało na ból pleców. Po 6-ciu tygodniach ćwiczeń na ból pleców skarżyło się tylko 9% uczestników.
 • Chroniczne dolegliwości bólu pleców zniknęły zupełnie u 44% pacjentów
 • Ból pleców podczas wykonywania codziennych czynności zmalał o 30%.

Powyższe badania, przeprowadzone przez niemieckich specjalistów, pokazały, że trening EMS jest 40% bardziej efektywny niż tradycyjny trening siłowy.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Trening dopasowujemy do możliwości ćwiczącego.

Jesteś zaciekawiony zadzwoń i zapisz się na trening!

Nasze pozostałe usługi

Fizykoterapia
Terapia manualna i zabiegi relaksacyjne
Pedicure kosmetyczny i medyczny
Sprawdź całą naszą ofertę

Fit Test Family to więcej niż trenig, świadczymy pełny zakres usług w rehabilitacyjnych, podologicznych, treningowych, dietetycznych oraz w zakresie diagnostyki!

Pozbądź się celulitu

Image
Image
Image
Image

Trening z zastosowaniem elektrostymulacji zwiększa się ukrwienie, a skóra staje się gładsza, a ciało szybciej pozbywa się szkodliwych efektów przemiany materii – w efekcie efektywniej przeciwdziałamy cellulitowi. 🔥

Spodobała Ci się nasza oferta?

Nie trać czasu, zapisz się już dzis!
Image Image Image Image
Image Image Image Image

25 minut treningu!!!


Pamiętaj, że ilość impulsów jaką generujesz podczas treningu EMS jest zbliżona do 2 godzinnego treningu z ciężarami. Dodatkowo stymulujesz wszystkie mięśnie i wolno i szybko kurczliwe jak również powierzchowne jak i głębokie.

Diagnostyka

Podstawą rozwiązania problemów bulowych, powstania halluxów, odcisków i modzeli stanowi odpowiednia diagnostyka. W Fit Test Family wykonujemy kompleksową ocenę aparatu ruchu w tym komputerowe badania obciążenia stóp. Na tej podstawie możemy dopasować odpowiednie rozwiązanie dla każdej osoby.

Rehabilitacja

Znając wyniki analizy naszego aparatu ruchu, możemy zaproponwoać odpowiednią terapię. W zalężności od potrzeby może być to terapia manualna, masaż relaksacyjny, korekcja postawy ciała, jak również zabieg fizykoterapii jak laser, jonofereza, pole magnetyczne, ultradzwięki. Dodatkowo zapraszamy na msaż czekoladą, peeling całego ciała czy masaż relaksacyjny.

Podologia

Zajmujemy się zarówno kosmetyką stóp, jak i pedicure medycznym. Leczymy wrastające paznokcie, rany cukrzycowe, usuwamy kurzajki, i brodawki, odciski oraz modzele. Masz problem ze stopą, przyjdź na konsultację a my doradzimy jak rozwiązać twój problem!